Sensumi to polska marka piżam dla kobiet. Powstała z chęci stworzenia jakościowych ubrań do snu, które są wygodne a jednocześnie kobiece i wyrafinowane jak strój, który zakładasz na specjalne okazje. Cechy naszych piżam to: oddychające materiały, komfort i styl podkreślający Twoją kobiecość. Wszystkie te walory zamykamy w ponadczasowych krojach, w których będziesz wyglądać stylowo nie tylko przez jeden sezon.

W Sensumi wierzymy, że sen stanowi bardzo istotną część naszego życia i zasługuje na równie staranną oprawę, jak wszelkie aktywności w ciągu dnia. Staramy się pokazać, że piżama to ważna część kobiecej garderoby, o który warto dbać tak samo jak o codzienne ubranie. Co więcej, jesteśmy przekonani, że w zależności od potrzeb, dobra piżama może stać się Twoim ulubionym strojem dziennym. Uniwersalność to kolejna cecha, którą pokochasz w produktach Sensumi. Są one wielozadaniowe i sprawiają, że czujesz się wyjątkowo zarówno wtedy, gdy śpisz, jak i w chwilach, gdy nad czymś pracujesz lub po prostu potrzebujesz czuć się komfortowo. Dokładamy starań, aby piżamy Sensumi wpisywały się w Twoje autentyczne potrzeby i były Twoją drugą skórą.

W Sensumi układamy kobiety do snu i wychodzimy naprzeciw ich potrzebie komfortu w codziennym życiu. Pomagamy dokonywać świadomych wyborów, które podnoszą jakość Twojego wypoczynku i dają Ci poczucie pewności siebie.

Sensumi – Sleep, Live & Breathe